Urząd Gminy w Dwikozach

OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Dwikozach informuje, że w dniu 03 lutego (czwartek) 2022 roku w godz. od 8ºº do 15ºº w związku z pracami modernizacyjnymi na ujęciu wody nastąpi przerwa w dostawie wody do Odbiorców w miejscowościach Stary Garbów,   Nowy Garbów, Czermin.

 

 

Przepraszamy za powyższe niedogodności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności