Urząd Gminy w Dwikozach

Jubileusz Złotych Godów w Gminie Dwikozy


W dniu 20.04.2023 roku w sali bankietowej lokalu KASIA w Dwikozach odbyła się uroczystość jubileuszu Złotych Godów 43 par małżeńskich z terenu Gminy Dwikozy.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE następujące pary:

1. Stanisława i Paweł Zając

2. Władysława i Czesław Przyłuccy

3. Elżbieta i Stefan Łukawscy

4. Marianna i Andrzej Socha

5. Joanna i Julian Stola

6. Halina i Wenacjusz Świątek

7. Anna i Bolesław Dębowscy

8. Anastazja Araszkiewicz-Dąda i Stanisław Dąda

9. Helena i Bogusław Drypa

10. Anna i Stanisław Łapa

11. Maria i Ryszard Rzepczyńscy

12. Janina i Jerzy Bujczenko

13. Wiesława i Ryszard Markowie

14. Anna i Andrzej Borkowscy

15. Mieczysława i Leopold Kowalowie

16. Teresa i Jan Kaczmarscy

17. Danuta i Józef Teter

18. Leonarda i Szczepan Winiarscy

19. Elżbieta i Rajmund Kędzierscy

20. Irena i Adam Chmielowie

21. Anna i Jan Warzocha

22. Zofia i Józef Ferensowie

23. Krystyna i Tomasz Huk

24. Władysława i Janusz Kosior

25. Zofia i Ryszard Ziomek

26. Marianna i Stanisław Czajka

27. Barbara i Stanisław Przywara

28. Teresa i Ryszard Tomala

29. Wiesława i Wiesław Gawron

30. Grażyna i Zdzisław Bidas

31. Alina i Tadeusz Turbakiewicz

32. Anna i Jerzy Strzałkowscy

33. Teresa i Marian Chyżowscy

34. Maria i Stefan Winiarczyk

35. Halina i Janusz Promowicz

36. Janina i Stanisław Ferens

37. Anna i Marian Siejka

38. Zofia i Ryszard Słomka

39. Halina i Marian Sadok

40. Wanda i Edward Kułak

41. Krystyna i Jerzy Korona

42. Janina i Jan Śledź

43. Anna i Adam Socha


Ponadto wraz z w/w jubilatami świętowały pary  ze stażem małżeńskim 60 i 70 lat .

60 lat pożycia małżeńskiego świętowali:

1. Teodozja i Czesław Kozieł

2. Zofia i Antoni Laskowscy


70 lat pożycia małżeńskiego świętowali:

1. Bogusława i Zygmunt Maziarz

2. Henryka i Edward Wójcik


Aktu dekoracji jubilatów w imieniu Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Dwikozy Marek Łukaszek. W uroczystości udział wzięła Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach Maria Łukasiewicz i Skarbnik Gminy Agata Kurek. Prezentacji Jubilatów dokonał kierownik USC Józef Walas. Wszyscy złożyli Dostojnym Jubilatom serdeczne życzenia. Była symboliczna lampka szampana, tradycyjne „100 lat”, poczęstunek i zabawa. Oprawę artystyczną przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Dwikozach.

Galeria zdjęć

IMG_6778 IMG_6789 IMG_6799 IMG_6800 IMG_6805 IMG_6807 IMG_6811 IMG_6813 IMG_6816 IMG_6819 IMG_6821 IMG_6825 IMG_6830 IMG_6833 IMG_6837 IMG_6842 IMG_6845 IMG_6849 IMG_6854 IMG_6858 IMG_6862 IMG_6866 IMG_6871 IMG_6877 IMG_6880 IMG_6883 IMG_6885 IMG_6890 IMG_6894 IMG_6899 IMG_6902 IMG_6906 IMG_6911 IMG_6915 IMG_6920 IMG_6921 IMG_6925 IMG_6926 IMG_6927 IMG_6932
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności