Urząd Gminy w Dwikozach

Gmina Dwikozy podpisała umowę o przyznanie pomocy na dofinansowanie operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”

W dniu 30 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Bałtowie odbyło się uroczyste podpisanie piętnastu umów o przyznanie pomocy na dofinansowanie operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach  działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi” PROW 2014-2020. W wydarzeniu uczestniczyli marszałek Andrzej Bętkowski, członek Zarządu Województwa Marek Jońca, radna Sejmiku Magdalena Zieleń oraz przedstawiciele świętokrzyskich gmin i instytucji kultury.

Jest to kolejny etap zawierania umów pomiędzy Samorządem Województwa a przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego, których wnioski zostały pozytywnie ocenione w wyniku prowadzonej weryfikacji przez Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego – Biuro PROW.

Przypominamy, że Gmina Dwikozy otrzymała dofinansowanie w kwocie 275 747,00 złotych na realizację zadania: "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Buczek". Przy podpisaniu umowy Gminę Dwikozy reprezentowali Marek Łukaszek - Wójt Gminy Dwikozy i Agata Kurek - Skarbnik Gminy.

 

Galeria zdjęć

DSC_0493 DSC_0489 DSC_0494 DSC_0498-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności