Urząd Gminy w Dwikozach

OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Dwikozach informuje, że w dniu 10 stycznia (poniedziałek) 2022 roku w godz. od 9ºº do 15ººw związku z pracami modernizacyjnymi na ujęciu wody nastąpi przerwa w dostawie wody do Odbiorców w miejscowości Góry Wysokie.

 

Przepraszamy za powyższe niedogodności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności