Urząd Gminy w Dwikozach

Podsumowanie 33 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dwikozach

W dniu 26.01.2025 roku w budynku Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach  odbył się 33 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie były występy dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gry, zabawy, warsztaty i konkursy dla dzieci i rodziców, wspólna zabawa z DJ Voice. Podczas wydarzenia serwowano pyszne ciasta, przekąski i ciepłe dania. Była także loteria z niespodziankami oraz stoisko różności.

Na scenie występowali miejscowi artyści i młodzież, a w przerwach licytowano gadżety podarowane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zebrano 26 083 złote i 56 groszy ustanawiając nowy orkiestrowy rekord !!! z ubiegłego roku, kiedy zebrano 25 883 złotych i 58 groszy.


Z puszkami kwestowało 20 wolontariuszy.

Najwięcej do puszki zebrał Adam Gałęza ze Szkoły Podstawowej Dwikozy - 2 430 złotych 51 groszy
Drugie miejsce zajęła Alicja Skubida ze Szkoły Podstawowej w Starym Garbowie - 1 864 złotych 70 groszy
Trzecie miejsce Lena Basak ze Szkoły Podstawowej w Starym Garbowie - 1 610 złotych 39 groszy

Najwyższe kwoty ze sprzedaży uzyskano za obraz Marka Zdybka ze Słupczy za kwotę 400 złotych, koszulki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 300 złotych, voucher na kolację do Restauracji Ceglane Kąty w Dwikozach i Dworze Dwikozy 300 i 340 złotych.

Galeria zdjęć

IMG_3073 IMG_3078 IMG_3082 IMG_3084 IMG_3085 IMG_3088 IMG_3091 IMG_3105 IMG_3116 IMG_3119 IMG_3122 IMG_3129 IMG_3131 IMG_3133 IMG_3147 IMG_3150 IMG_3163 IMG_3168 IMG_3172 IMG_3189 IMG_3194 IMG_3200 IMG_3204 IMG_3212 IMG_3213 IMG_3215
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności