Urząd Gminy w Dwikozach

Pożegnanie Dyrektor Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach - Iwony Korczyńskiej-Sapielak

W dniu 25 lutego 2026 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach odbyło się wzruszające pożegnanie Dyrektor Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach – Iwony Korczyńskiej-Sapielak, która  przeszła na zasłużoną emeryturę.

Marek Łukaszek - Wójt Gminy Dwikozy, Maria Łukasiewicz – Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach, Kierownicy jednostek podległych oraz wszyscy pracownicy podziękowali za wzorową współpracę oraz działalność w zakresie edukacji szkolnej na terenie Gminy Dwikozy. 

Iwona Korczyńska-Sapielak od 01.09.1996 roku pełniła funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górach Wysokich, następnie od 01.09.1999 roku funkcję Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Dwikozach, a od 01.09.2019 roku funkcję dyrektora Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach. W czasie wykonywania pracy zawodowej  z pasją i troską kształtowała kolejne pokolenia uczniów przekazując im nie tylko wiedzę, ale także wartości, które pozostają z nimi na całe życie. Z powodzeniem łączyła wymagania z życzliwością, dbając o wysoki poziom nauczania, dobrą atmosferę oraz wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

 Pełniąc funkcję Dyrektora Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach wykazała się  profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Dzięki jej pracy i determinacji placówki oświatowe  na terenie Gminy Dwikozy mogły się rozwijać, a środowisko edukacyjne zyskało stabilne i kompetentne wsparcie.

Na nowym etapie życia życzymy  przede wszystkim zdrowia, spokoju oraz realizacji planów  i zamierzeń.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności