Urząd Gminy w Dwikozach

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału w zawiązanej społeczności elektrycznej na terenie powiatu sandomierskiego.

7 listopada 2022 roku gminy z terenu powiatu sandomierskiego podpisały porozumienie powołujące do życia "Klaster Energii Powiatu Sandomierskiego", którego celem jest:

- ograniczenie niskiej emisji na terenie Członków Klastra będących jednostkami samorządu terytorialnego, w tym poprzez inwestycje w OZE,
-  zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego poprzez dywersyfikacje źródeł energii,
-  rozwój OZE ze szczególnym naciskiem na rozwój rozproszonej energetyki prosumenckiej, edukacja ekologiczna w zakresie OZE.


W związku z tym zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu sandomierskiego na spotkanie dotyczące przystąpienia do "Klastra Energii Powiatu Sandomierskiego".

Spotkanie odbędzie się 25. 01.2023 w Hotelu Sarmata w Sandomierzu o godz. 10.00

 

NA_FB_STRONĘ_Zaproszenie_dla_przedsiębiorców_(1080×1080_px) 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności