Urząd Gminy w Dwikozach

Wizyta samorządowców Gminy Dwikozy w partnerskiej Gminie Kotlin

W dniu 27 sierpnia 2022 roku delegacja samorządowców Gminy Dwikozy gościła w partnerskiej Gminie Koltlin . Okazją do rewizyty była organizowana przez tamtejszy samorząd 9. edycja Dnia Kotlina połączona ze Świętem Pomidora. Przypominamy, że delegacja samorządowców Gminy Kotlin gościła w Dwikozach z okazji organizowanego w dniu 03.07.2022 roku XXV Wojewódzkiego Święta Pomidora.

 

W obchodach Dnia Kotlina Gminę Dwikozy reprezentowali:


-Wójt Gminy Dwikozy – Marek Łukaszek,
-Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Dwikozach - Adam Burek,
-Skarbnik Gminy – Agata Kurek,
-Sekretarz Gminy – Monika Mochul,
-Radna Gminy Dwikozy– Maria Śledź.

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności