Zaproszenie na webinar dla mieszkańców : Spółdzielnie energetyczne – rozwiązania dla społeczności lokalnych
Gmina Dwikozy, jako członek Klastra Energii Powiatu Sandomierskiego, zaprasza mieszkańców gminy na webinar informacyjno-edukacyjny poświęcony tematyce spółdzielni energetycznych.
Webinar realizowany jest w ramach przedsięwzięcia: „Realizacja przedsięwzięcia w ramach Klastra Energii Powiatu Sandomierskiego”, finansowanego z Inwestycji B2.2.2/G1.1.2 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO): Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Część A (wsparcie przedinwestycyjne).
Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom:
· idei i zasad funkcjonowania spółdzielni energetycznych,
· możliwości udziału mieszkańców w społecznościach energetycznych,
· korzyści wynikających z lokalnej produkcji i wykorzystania energii z odnawialnych źródeł energii.
Termin: 23 grudnia 2025 r.
Godzina 11:00
Forma: webinar online
Link do spotkania: https://events.teams.microsoft.com/event/e192d60f-3afb-4bfa-943c-1a2b500a1feb@55a58022-82c5-4b98-8513-7717ff00fa1f
Kontakt do organizatora: Gmina Dwikozy e-mail: urzad@dwikozy.gmina.pl tel. +48 15 83 11 471
Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu.

