Urząd Gminy w Dwikozach

XXIII edycja konkursu pn. "Piękna i Bezpieczna Zagroda – Przyjazna Środowisku"

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim. 

Uczestnikami konkursu mogą być właściciele gospodarstw rolnych z terenu gminy prowadzący produkcję rolniczą, których zagroda wyróżnia się pod względem estetyki i bezpieczeństwa.

Warunkiem udziału w I etapie jest zgłoszenie uczestnictwa do Urzędu Gminy Dwikozy.

W konkursie nie mogą brać udziału finaliści eliminacji na szczeblu wojewódzkim przez okres 3 kolejnych lat, a zwycięzca finału konkursu nie może uczestniczyć w następnych edycjach.

Laureat konkursu na szczeblu gminnym, będzie reprezentował Gminę Dwikozy na etapie powiatowym.

Deklarację zgłoszenia udziału w konkursie prosimy dostarczyć do dnia 14 czerwca 2024 r. do Urzędu Gminy Dwikozy, parter, pok. nr 4.

Organizatorzy:

- Świętokrzyska Izba Rolnicza w Kielcach
- Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
- samorządy powiatowe
- samorządy gminne


Honorowy patronat:

- Wojewoda Świętokrzyski
- Marszałek Województwa Świętokrzyskiego


Dodatkowych informacji dotyczących organizacji konkursu udzielają:

- Biuro Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w Kielcach tel. 041 341-10-68, tel./fax 041 344-18-73

- Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach-Dział WGD tel. 041/372-22-84 do 86 oraz Oddział Sandomierz – tel.015/ 833-31-00.

Pliki do pobrania:

kryteria oceny i punktacja.pdf
Format: pdf, 53.74 kB
kauzula informacyjna bezpieczna zagroda.pdf
Format: pdf, 63.87 kB
regulamin konkursu bezpieczna zagroda.pdf
Format: pdf, 101.98 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności