Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Nabór wniosków w ramach Programu"Działaj Lokalnie"

Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające w powiatach sandomierskim i opatowskim woj. świętokrzyskiego zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie lokalnych inicjatyw.

W edycji Programu „Działaj Lokalnie” 2024 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego.

Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Wnioski można składać od 28 maja do 29 czerwca 2024 r.

UWAGA!

Wnioski składa się wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny on-line pod adresem https://generatorspoleczny.pl

Instrukcja wypełniania formularza wniosku jest dostępna w generatorze.

Regulamin konkursu i pozostałe dokumenty dot. naboru znajdują się w zakładce Do pobrania

Informacji nt. konkursu udziela:

Małgorzata Kordos - telefoniczne pod numerem 15 833 34 12 lub m.kordos@opiwpr.org.pl

 

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe, grupy nieformalne z terenu powiatów sandomierskiego i opatowskiego na spotkania informacyjne dotyczące konkursu Działaj Lokalnie 2024.

W edycji Programu "Działaj Lokalnie 2024" wspierane będą projekty, które inicjują współprace mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczynić się do budowania lokalnego kapitału społecznego. 

Harmonogram spotkań:

13 czerwca 2024 r. godz. 10:00 Urząd Gminy Sadowie, Sadowie 86, 2-580 Sadowie

13 czerwca 2024 r. godz. 12:00 Urząd Miasta i Gminy w Ożarowie, ul. Stodolna 1, 27-530 Ożarów

24 czerwca 2024 r. godz. 14:00 Hotel Basztowy, pl. ks. J. Poniatowskiego 2, 27-600 Sandomierz 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu dzwoniąc pod numer telefonu 15 833 34 00 lub wysyłając informacje na adres m.kordos@opiwpr.org.pl

Przypominamy, iż 29 czerwca 2024 r. upływa termin składania wniosków w ramach konkursu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.