Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom"

W dniu 28.03.2023 roku w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej” Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorami Turnieju byli Wójt Gminy Dwikozy oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Dwikozach.

Dzieci i Młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dwikozy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych:  Grupa I - Klasa 1-4 oraz Grupa II- Klasa 5-8.

W eliminacjach gminnych wystartowało łącznie 25 uczestników. Sprawdzianem wiedzy o tematyce przeciwpożarowej był pisemny test jednokrotnego wyboru zawierający pytania opisowe - odpowiednio 32 pytania dla I grupy wiekowej i 34 pytania dla II grupy wiekowej.

Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała powołana Komisja w składzie:

Ireneusz Juga – Prezes ZOG ZOSP RP w Dwikozach- Przewodniczący Komisji

Barbara Parcheta – inspektor ds. Bezpieczeństwa Publicznego w Urzędzie Gminy- Sekretarz Komisji

Igor Przyłucki- Komendant Gminny ZOSP RP w Dwikozach – Członek Komisji

oraz przedstawiciele nauczycieli:

Agnieszka Szczypień - Członek Komisji 

Magdalena Winiarczyk - Członek Komisji 

Aldona Kopeć- Członek Komisji 

 

Po dokonaniu oceny prac pisemnych przez Komisję wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

I kategoria wiekowa Klasa 1-4

I miejsce

Antoni Kokosa - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych „Puławiaków” w Górach Wysokich z wynikiem 20 pkt,

II miejsce

Michał Mroczek - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Burka w Gałkowicach z wynikiem 19 pkt,

III miejsce

Dorian Wolski -Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych „Puławiaków” w Górach Wysokich z wynikiem 14 pkt.

 

II kategoria wiekowa Klasa 5-8

I miejsce

Oliwia Winiarczyk - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych „Puławiaków” w Górach Wysokich z wynikiem 20 pkt,

II miejsce

Oliwier Czajkowski - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach z wynikiem po dogrywce 26 pkt,

III miejsce

Amelia Lipiarz -Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach z wynikiem po dogrywce 21 pkt .

 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii Antoni Kokosa i Oliwia Winiarczyk będą reprezentowali Gminę Dwikozy w eliminacjach OTWP na szczeblu powiatowym, które odbędą się 21 kwietnia 2023 roku o godzinie 10.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Chobrzanach.

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Dwikozy. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez Wójta Gminy Dwikozy - Marka Łukaszka oraz st.kpt. Andrzeja Włodarczyka - Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Sandomierzu.

Organizatorzy składają podziękowania mł. bryg. Tomaszowi Chmielewskiemu – Pracownikowi Komendy Powiatowej PSP w Sandomierzu za przygotowanie i udostępnienie zestawów pytań turniejowych oraz Panu Piotrowi Kiełczewskiemu - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach za okazaną pomoc przy organizacji turnieju.

Galeria zdjęć

IMG_6162 IMG_6163 IMG_6164 IMG_6165 IMG_6166 IMG_6170 IMG_6173 IMG_6180 IMG_6188 IMG_6191 IMG_6203 IMG_6232 IMG_6233 IMG_6389
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.