Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gmina Dwikozy otrzymała środki na remonty oraz przebudowę dróg.

Ponad 18 milionów złotych dla świętokrzyskich gmin i powiatów na zadania związane z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych .

W dniu 27.10.2021 roku w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach obyło się przekaznie promes na realizację zadań w zakresie odbudowy infrastruktury technicznej zniszczonej w wyniku klęsk żywiołowych.

Pieniądze z rezerwy celowej budżetu państwa zostały przeznaczone na remonty oraz przebudowę dróg uszkodzonych podczas ulew i powodzi, które wystąpiły w naszym regionie latem tego roku. Rządowe wsparcie – w łącznej wysokości 18 180 000 zł – trafi do 21 samorządów na 53 lokalne inwestycje, w wyniku których zostanie wyremontowanych około 35 km dróg gminnych i powiatowych. Ogólna wartość tych infrastrukturalnych przedsięwzięć to 22 155 860 zł.

Gmina Dwikozy otrzymała w ramach dotacji kwotę 480 000,00 złotych.

W ramach otrzymanych środków zostaną zrealizowane następujące zadania związane z usuwaniem skutków nawalych deszczów, które wystąpiły w 2021 roku:

1. " Remont drogi gminnej nr 320044T Rzeczyca Sucha- kierunek Sandomierz szpital od km  0+000 do km 0+920" - dofinansowanie w kwocie 360 000,00 złotych.

2. " Przebudowa rowu odwadniającego w ciągu drogi gminnej nr ewid. 2894 Nowe Kichary w km 0+000 do km 0+160" - dofinansowanie w kwocie 120 000,00 złotych.

            

Gminę Dwikozy przy przekazaniu promes reprezentowała Sekretarz Gminy Monika Mochul.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.