Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gminna Debata Oświatowa „Jakiej Edukacji potrzebujemy dla naszych uczniów / dzieci?”

Gmina Dwikozy jest jednym z dwudziestu samorządów w Polsce, które zakwalifikowały się i uczestniczą w projekcie „Wsparcie jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów”. Projekt realizowany jest przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem planowanych działań jest wsparcie samorządowców i dyrektorów szkół/placówek w zarządzaniu oświatą. Jednym z zaplanowanych działań w projekcie było zorganizowanie Debaty Oświatowej. Pierwsza Gminna Debata Oświatowa miała miejsce 1 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach. Tematem debaty było : „Jakiej Edukacji potrzebujemy dla naszych uczniów / dzieci?” 

Organizatorem debaty oświatowej był Marek Łukaszek - Wójt Gminy Dwikozy wraz z zespołem projektowym, który tworzą: Iwona Korczyńska-Sapielak – Dyrektor Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach, Magdalena Binek – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Dwikozach oraz Piotr Kiełczewski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach. 

Debatę poprowadziły współpracujące w ramach projektu z Gminą Dwikozy - ekspertki Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie : Pani Anna Kupczyk – Doradca ds. Rozwoju Edukacji i Pani Maria Szostak – Doradca Rozwoju Personalnego Edukacji, 

W debacie udział wzięli: Przedstawiciele Samorządu Gminy, Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Kadra zarządzająca Szkoły i Przedszkola, Radni Gminy Dwikozy oraz Przedstawiciele instytucji współpracujących z placówkami oświatowymi.

Efektem udziału w projekcie będzie zaplanowanie i wdrożenie kolejnych zmian, usprawniających zarządzanie lokalną oświatą, zaś wnioski z debaty zostaną wykorzystane do przygotowywanej Strategii Rozwoju Gminy do roku 2030. 

Galeria zdjęć

IMG_5494 IMG_5524 IMG_5525 IMG_5527 IMG_5542 IMG_5550 IMG_5556 IMG_5562 IMG_5563 IMG_5566 IMG_5572 IMG_5577 IMG_5592 IMG_5596 IMG_5604 IMG_5610 IMG_5618 IMG_5634 IMG_5883 IMG_5891 IMG_5903 IMG_5908 IMG_5913 IMG_5915
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.