Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Kampania profilaktyczna dla kobiet

 

 

Świętokrzyskie Centrum Onkologii oferuje dla kobiet z województwa świętokrzyskiego bezpłatny transport na badania profilaktyczne realizowane w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w dogodnym terminie.

W ramach oferowanych przez ŚCO działań kobiety zostaną odebrane z umówionego miejsca zbiórki i przewiezione do ŚCO celem wykonania zaplanowanych badań. Po badaniach kobiety otrzymają zestaw upominków przypominający o konieczności wykonywania badań profilaktycznych oraz zostaną odwiezione z powrotem w miejsce zbiórki.

 

MAMMOGRAFIA - Mammografia jest prześwietleniem rentgenowskim z użyciem niskiej dawki promieniowania, dzięki któremu można zbadać piersi i wykryć w nich ewentualne zmiany.

Z bezpłatnej mammografii w ramach Programu profilaktyki raka piersi mogą skorzystać kobiety w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały tego badania w ramach ubezpieczenia w NFZ.

 

CYTOLOGIA –  Cytologia jest szybkim i bezbolesnym badaniem, dzięki któremu można zdiagnozować stany przednowotworowe i raka szyjki macicy we wczesnym stadium zaawansowania.

Z bezpłatnej cytologii w ramach Programu profilaktyki raka szyjki macicy mogą skorzystać kobiety w wieku 25 – 59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały badania cytologicznego w ramach ubezpieczenia w NFZ.

 

Minimalna grupa do transportu to 4 osoby.

Rezerwacja transportu po numerem telefonu 41 367 40 33

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.