Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2022

W niedzielę 18 grudnia, na parkingu przy Delikatesach Centrum w Dwikozach odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Gminy i Wójta Gminy Dwikozy.

Świąteczną atmosferę poczuć można było od godzin porannych, kiedy wystawcy przygotowywali swoje stoiska, na których królowały:  ozdoby choinkowe, stroiki, domowe pyszności, ciasta, pierogi, owoce, miód naturalny, chleb, pierogi, sery i wiele innych smakołyków. Można było nabyć również żywe choinki. Na wszystkie dzieci czekał święty Mikołaj wraz z Mikołajową i  Śnieżynką, który obdarowywał je słodkimi upominkami. O kubek rozgrzewającej herbaty i świąteczne melodie zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Dwikozach. Kiermasz odwiedziło bardzo wielu mieszkańców gminy Dwikozy.

 

Serdecznie dziękujemy:

Kołu Gospodyń Wiejskich w Dwikozach, Kołu Gospodyń Wiejskich w Mściowie, Kołu Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Mokrej, Kołu Gospodyń Wiejskich w Szczytnikach, Kołu Gospodyń Wiejskich w Winiarkach, Szkołom Podstawowym z: Dwikóz, Gałkowic i Starego Garbowa, Winnicy Sandomierskiej, Kołu Pszczelarzy w Dwikozach, Szkółce Zielona Choinka, Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupczy za zaangażowanie, przygotowanie pięknych stoisk i pomoc w organizacji kiermaszu oraz Panu Maciejowi Miry za pomoc w odśnieżaniu parkingu.

Galeria zdjęć

IMG_3982 IMG_3984 IMG_3985 IMG_3986 IMG_3988 IMG_3989 IMG_3990 IMG_3991 IMG_3992 IMG_3993 IMG_3994 IMG_3995 IMG_3997 IMG_3998 IMG_3974 IMG_3975 IMG_3977
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.