Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Pierwsza sesja Rady Gminy w Dwikozach

W dniu 06.05.2024 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach odbyła się uroczysta pierwsza sesja Rady Gminy w Dwikozach.

Obrady pierwszej sesji Rady Gminy rozpoczął Radny Senior - Edward Dwojak. Następnie Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Dwikozach - Maria Wieczorek wręczyła zaświadczenia o wyborze nowo wybranym Radnym Rady Gminy w Dwikozach oraz nowo wybranemu Wójtowi Gminy Dwikozy. 

Następnie nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i objęli swoje mandaty. 

Kolejnym punktem porządku obrad był wybór Przewodniczącego oraz Wiceprzewodniczących Rady Gminy w Dwikozach. 

Po wybraniu Komisji Skrutacyjnej w głosowaniu tajnym radni dokonali wyboru Marii Łukasiewcz na funkcję Przewodniczącej Rady Gminy w Dwikozach oraz Piotra Sochy i Barbary Zdyb na Wiceprzewodniczących Rady Gminy w Dwikozach.

Ostatnim punktem porządku obrad było złożenie ślubowania przez nowo wybranego Wójta Gminy Dwikozy - Marka Łukaszka. 

W sesji Rady Gminy w Dwikozach udział wzięli :

 Monika Mochul - Sekretarz Gminy, 

 Agata Kurek  - Skarbnik Gminy, 

Janusz Kłos -Radca Prawny,

 Iwona Korczyńska – Sapielak - Dyrektor Zespołu Administracyjnego  Jednostek Oświatowych,

 Dorota Binek  - Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej,

Joanna Sekulska - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej,

 Zdzisław Stępień - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury,

 Sebastian Marzec - Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej.

 

Skład Rady Gminy w Dwikozach w kadencji 2024-2029 przedstawia się następująco:

 

Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach

MARIA ŁUKASIEWICZ

Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Dwikozach 

PIOTR SOCHA

BARBARA ZDYB

 

Pozostali Radni Rady Gminy w Dwikozach 

BASAK GRZEGORZ 

BĘCZKOWSKI PIOTR

BURKOWSKI MARCIN

CYBURT PIOTR

DWOJAK EDWARD 

GRZESIK EWA

MARZEC MARIAN

MOTYKA BERNARDETA,

SADOK KAROL

SZLACHCIŃSKI ANDRZEJ

ŚLEDŹ MARIA

TURBAKIEWICZ JACEK

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

IMG_8169 IMG_8171 IMG_8172 IMG_8176 IMG_8177 IMG_8186 IMG_8189 IMG_8192 IMG_8196 IMG_8198 IMG_8203 IMG_8205 IMG_8211 IMG_8217 IMG_8219 IMG_8224 IMG_8229 IMG_8233 IMG_8237 IMG_8244 IMG_8257 IMG_8301 IMG_8349 IMG_8352 IMG_8399 IMG_8427 IMG_8435
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.