Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Pierwsze trojaczki w Gminie Dwikozy

 

Powitanie na świecie małego człowieka to jedno z najbardziej wzruszających doświadczeń w życiu, a powitanie trójki maluszków, to wyjątkowe szczęście. 

Państwo Marcin Źródłowski i Malwina Ciastek w dniu 1 września 2023 roku zostali rodzicami trojaczków Kazia, Rysia i Zbysia. Chłopcy przyszli na świat w warszawskim szpitalu.

 W dniu 7 listopada 2023 roku gratulacje Pani Malwinie złożyli Pani Maria Łukasiewicz – Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach, Pan Marek Łukaszek – Wójt Gminy Dwikozy oraz Pan Marcin Piwnik – Starosta Sandomierski. Chłopcy otrzymali od Władz Gminy upominki. 

Rodzicom życzymy, by w nowym składzie tworzyli szczęśliwą, silną i trwałą Rodzinę. Niech każdy dzień z dziećmi napełnia Państwa szczęściem i miłością, a Chłopcy rosną zdrowo i stają się radością najbliższych.

 

Galeria zdjęć

654a35ee4be2c_o_large 654a360f3db6f_o_large 654a36220b2cd_o_large 399427475_720715876755868_8831565508767701547_n 399518535_720715710089218_2894383605402139796_n 399535678_720715656755890_5104356400698898886_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.