Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisanie umowy na realizację zadania:„Budowa budynku użyteczności publicznej w Gierlachowie”

W dniu 01.02.2024 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach została podpisana umowa na realizacją zadania: „Budowa budynku użyteczności publicznej w Gierlachowie”.

Inwestycja jest realizowana z programu „Rządowy Fundusz Polski Ład”.

Kwota dofinansowania wynosi :1.854.771,52 zł.

Wykonawcą zadania będzie firma: WODEX M.Rożmiej, S.Rożmiej - Zdybska Spółka Jawna, 27-530 Ożarów

Umowa na roboty budowlane oraz na dokumentację projektową na kwotę: 1 892 624,00 złotych brutto

Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia podpisania umowy (do 01.03.2025 r.). 

Najważniejszy zakres:

Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę a następnie wybudowanie budynku użyteczności publicznej wraz z dostawą i montażem urządzeń oraz wyposażenia i uzyskaniem w imieniu zamawiającego pozwolenia na użytkowanie.

Będzie to budynek w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjny, z dachem dwuspadowym. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachowe z blachy stalowej płaskiej lub trapezowej, stolarka okienna i drzwiowa aluminiowa lub PCV, energooszczędna.

Powierzchnie użytkowe poszczególnych pomieszczeń:

Wiatrołap i szatnia o powierzchni do 11,00 m2

Pomieszczenie biurowe o powierzchni do 10,00 m2

Korytarz o powierzchni do 16,00 m2

WC dla osób z niepełnosprawnościami o powierzchni do 5,50 m2

WC damski o powierzchni do 8,50 m2

WC męski o powierzchni do 10,50 m2

Pomieszczenie techniczne/porządkowe o powierzchni do 5,00 m2

Pomieszczenie socjalne o powierzchni do 25,00 m2

Sala zebrań o powierzchni do 160,00 m2

Umowę w imieniu Gminy Dwikozy podpisali Marek Łukaszek- Wójt Gminy Dwikozy i Agata Kurek- Skarbnik Gminy Dwikozy oraz w imieniu Wykonawcy Pani Sylwia Rożmiej- Zdybska.

Galeria zdjęć

IMG_5900 IMG_5914 IMG_5918 IMG_5921 IMG_5926 IMG_5925 IMG_5933 IMG_5936 IMG_5940 IMG_5943 IMG_5950
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.