Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisanie umowy na realizację zadania:”Rozbudowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy m.in w msc. Romanówka, Słupcza, Czermin, Winiary, Gierlachów, Kamień Łukawski ”.

W dniu 28.08.2023 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach podpisano umowę na realizację zadania: ”Rozbudowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy m.in w msc. Romanówka, Słupcza, Czermin, Winiary, Gierlachów, Kamień Łukawski ”.

Umowę w imieniu Gminy Dwikozy podpisali : Marek Łukaszek - Wójt Gminy Dwikozy i Agata Kurek- Skarbnik Gminy Dwikozy.

Inwestycja będzie realizowana z programu „Rządowy Fundusz Polski Ład”

Wykonawca:

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Monterskich Budownictwa ,,PRIMBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Nisku (37 – 400) ul. Nowa 30 J

Umowa na roboty budowlane na kwotę: 843 016,10 złotych brutto

Termin wykonania do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Najważniejszy zakres:

Kamień Łukawski dz. ew. nr 18/10

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Kamień Łukawski w drodze gruntowej gminnej.

Technologia wykonania robót – wykop.

Długość wodociągu 96,91mb

Kamień Łukawski do działki nr ewid. 148.

Technologia wykonania robót – wykop oraz przewiert

Długość wodociągu 224,13mb, montaż hydrantu p.poż. podziemnego.

Słupcza

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dwikozy oraz Słupcza w poboczu drogi gminnej.

Technologia wykonania robót – przewiert sterowany.

Długość wodociągu 568,9mb, hydranty p. poż. Podziemne 6 szt.

Czermin

Inwestycja przebiega w działkach prywatnych, poboczu drogi powiatowej oraz pod drogą gminną.

Technologia wykonania robót – wykop, przewiert.

Długość wodociągu 192,33mb, hydrant nadziemny 1 szt.

Winiary

Inwestycja wykonywana będzie w poboczach dróg gminnych.

Technologia wykonania robót – przewiert sterowany.

Długość wodociągu 568,90mb, hydranty p. poż. podziemne 6 szt.

Gierlachów/Mściów

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Mściów oraz Gierlachów w poboczu drogi gminnej oraz w działkach prywatnych.

Technologia wykonania robót – wykop.

Wodociąg na długości 159,79 mb, hydrant nadziemny 1 szt.

Romanówka 

Budowa odcinka sieci wodociągowej na działkach o nr ew. 303, 72, 42; stanowiąca odgałęzienie sieci wodociągowej rozdzielczej Gminy Dwikozy.

Wodociąg łącznej dł. 373,8m doprowadzający docelowo wodę na potrzeby socjalno-bytowe właścicieli nieruchomości położonych wzdłuż trasy projektowanego wodociągu. Zabezpieczenie p.poż. zapewnia istniejący hydranty p.poż. na czynnej sieci. Na końcówce sieci zamontowany zostanie hydrant.

 

Galeria zdjęć

IMG_2397 IMG_2398 IMG_2399 IMG_2407 IMG_2414 IMG_2425
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.