Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczyste otwarcie dodatkowej linii autobusowej na trasie Sandomierz- Kamień Łukawski (Góry Pieprzowe)

W dniu 17 grudnia 2021 roku w Kamienu Łukawskim odbyło się uroczyste otwarcie dodatkowej linii autobusowej z Sandomierza do Kamienia Łukawskiego (Góry Pieprzowe).

Pierwsze kursy na trasie Sandomierz - Kamień Łukawski realizowane są od soboty 11 grudnia, korzystając z Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Sandomierzu, można dojechać do Gór Pieprzowych. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wydłużyło część kursów linii nr 2 w dni robocze oraz linii nr 5 w dni wolne od pracy.

Dzięki temu rozwiązaniu autobusy jadą do Kamienia Łukawskiego w gminie Dwikozy, skąd można wejść na szlaki.

Dodatkowe połączenia to wynik sugestii Radnych Gminy Dwikozy oraz Wójta Gminy Dwikozy, którzy mieli sygnały od swoich mieszkańców o potrzebie zorganizowania transportu publicznego pomiędzy Sandomierzem a gminą Dwikozy. Włodarze gmin po spotkaniach i uzgodnieniu szczegółów, dotyczących przede wszystkim finansowania przewozów oraz dokładnego ich przebiegu, podpisali stosowne porozumienie. Na tej podstawie trasy obydwu linii zostały wydłużone.

W dni robocze pierwszy autobus do Kamienia Łukawskiego wyjeżdża z ulicy Baczyńskiego w Sandomierzu o godzinie 10.28, a w dni wolne od pracy z dworca autobusowego na ulicy 11 Listopada o godzinie 11.30.

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż  z dniem 11.12.2021 r. część kursów linii nr 2 w dni robocze oraz linii nr 5 w dni wolne od pracy będzie obsługiwana do „Gór Pieprzowych”(Kamień Łukawski).

Godziny odjazdów autobusów linii nr 2 „w dni robocze” z ul. Baczyńskiego do Kamienia Łukawskiego: 10:28; 13:48; 15:28 i 18:20

Godziny odjazdów autobusów linii nr 2 „w dni robocze” z Kamienia Łukawskiego do ul. Baczyńskiego: 6:20; 11:05; 14:25; 16:05 i 19:00

Godziny odjazdów autobusów linii nr 5 „w dni wolne” z ul. 11 Listopada (dworzec autobusowy) do Kamienia Łukawskiego: 11:30 i 15:10

Godziny odjazdów autobusów linii nr 5 „w dni wolne” z Kamienia Łukawskiego do ul. 11 Listopada (dworzec autobusowy): 12:10 i 15:40

 

Galeria zdjęć

IMG_5857 IMG_5869 IMG_5859 IMG_5875 IMG_5905
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.