Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Webinar: ,,Smart City - Smart Villages jako inteligentna, przyjazna kooperacja, wyzwania innowacyjne dla środowiska, mieszkańców i biznesu"

 

 Webinar organizowany jest przez @DOEKO GROUP i zostanie poprowadzony przez doktora Wojciecha Blecharczyka, eksperta w tej dziedzinie.

Agenda webinaru:

1.Znaczenie pojęć z zakresu SMART

2. Analiza koncepcji Smart City

3. Analiza koncepcji Smart Villages

4. Wyzwania miast i wsi z zakresu usług komunalnych, społecznych i środowiskowych

5. Mądra Kooperacja SC - SV receptą na wyższą jakość życia mieszkańców.

Po zakończeniu części merytorycznej - dyskusja.

Webinar skupi się na wytłumaczeniu pojęć z zakresu SMART oraz zaprezentowaniu jak może zmienić się oblicze miast i terenów wiejskich!

Data: 09.11.2023

Godzina: 10.00

Miejsce: Online - https://doekogroup.clickmeeting.com/smart-city/

 

dr Wojciech Blecharczyk – doktor nauk o ziemi, wykładowca akademicki WSEI Kraków, AGH / zarządzanie środowiskiem, JST  – Smart City, ochrona i kształtowanie środowiska, , ochrona przyrody/.  Wiceprezes ZG LOP w Warszawie /1998 – 2008/, wiceprzewodniczący Narodowej Rady Ekologicznej w Warszawie /2007 – 2013/. Były samorządowiec trzech kadencji. Członek International Green Mayors Assosiation,  Alumni Polska, Membership Team Smart Cities World.  MPEC S.A. – Innowacje Kraków, prezes Izby Gospodarczej „RH plus” w Krakowie.  Promotor strategii „mądrego - przyjaznego miasta smart city, zwolennik i propagator koncepcji kooperacji  Smart City – Smart Villages, dążącej do osiągania dobrostanu miasta i okolicznych miejscowości poprzez wprowadzanie innowacyjnych form zarządzania i technologii podnoszących jakość życia mieszkańców. Autor artykułów i publikacji z zakresu waloryzacji środowiska i Smart City.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.