Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wręczenie stypendiów Wójta Gminy Dwikozy dla najzdolniejszych uczniów z terenu Gminy Dwikozy

W grudniu 2021 r. Rada Gminy w Dwikozach podjęła Uchwałę w sprawie realizacji Gminnego programu wspierania uczniów uzdolnionych. Na mocy tego aktu 7 uczniów otrzymało Stypendium Wójta Gminy Dwikozy za: wyniki w nauce, sukcesy sportowe oraz taneczne, osiągnięte w roku szkolnym 2022/2023.

Stypendium Wójta Gminy Dwikozy to forma wyrażenia uznania dla uczniów odnoszących sukcesy w nauce, sporcie lub osiągnięcia artystyczne, a także za ofiarną (szlachetną) postawę wobec innych osób. Cieszy fakt, że program ten zdobył uznanie wśród uczniów i ich rodziców.


Stypendia za uzyskanie najwyższego wyniku z egzaminu ósmoklasisty w szkole otrzymali:

-Barbara Bukała - absolwentka Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach;
-Emilia Gołębiowska – absolwentka Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gierlachowie;
-Filip Styczeń – absolwent Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Winiarach;
-Kornelia Dąda – absolwentka Szkoły Podstawowej im. Ziemi Sandomierskiej w Słupczy;
-Zuzanna Krasoń – absolwentka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mściowie.

Stypendia za osiągnięcia sportowe i artystyczne zostały przyznane:

- po raz drugi Ewie Skubidzie absolwentce Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach za osiągnięcia sportowe na szczeblu ogólnopolskim w Karate;
- Natalii Nowickiej uczennicy Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach za zajęcie II miejsca wraz z Formacją Taneczną Paradox w XV Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych.

Podziękowania i gratulacje popłynęły w kierunku Uczniów, Rodziców, Trenerów, Dyrektorów Szkół za rzetelną pracę, wytrwałość i zaangażowanie.


Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów staną się motywacją do osiągania sukcesów. 


List gratulacyjny za uzyskanie najwyższego wyniku z egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym Garbowie otrzymał absolwent Jakub Bryczek.

 

Serdecznie gratulujemy Stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Nad prawidłowością przyznania stypendium czuwała Komisja Stypendialna powołana przez Wójta Gminy Dwikozy w składzie: Pani Barbara Zdyb – Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Pani Mariola Żmuda – Zastępca Wójta Gminy Dwikozy oraz Pani Iwona Korczyńska – Sapielak – Dyrektor Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach.

Galeria zdjęć

1697804800906 1697804800911 1697804800932 1697804800937 1697804800945 1697804800967 1697804801019 1697804801023 1698050694267 1698217470753 1697804800918-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.