Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Wójt Gminy Dwikozy informuje, iż zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, (Dz. U. z 2022 r. poz. 1297 t. j.) gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.

W związku z powyższym zachęcamy do  wypełnienia formularza zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków ( który znajduje się w wersji do pobrania poniżej) i dostarczenie do tut. Urzędu. 

 

Poniżej znajduje się wykaz firm, które posiadają zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych z terenu naszej gminy.

 

Nazwa przedsiębiorcy

Adres Numer kontaktowy
Zakład Gospodarki Komunalnej  sp. z o.o. w Dwikozach

ul. Spółdzielcza 15, 27-620 Dwikozy

505 330 758
"Marycha" Gaz Group Andrzej Kondrat ul. Mściowska 2, 27-600 Sandomierz  16 644 5640
SanTa-EKO sp. z o.o.

ul. Holownicza 1, 27-600 Sandomierz

15 644 68 12
F.H.U. "MAŁY" Chmiel Grzegorz Mściów 45,  27-600 Sandomierz 888 467 474
F.U.H "BRODY" Broda Włodzimierz ul. Kolejowa 6, 27-620 Dwikozy 601 640 271
Firma Usługowa Michał Kostek Węgrce Panieńskie 15A, 27-641 Obrazów 783 795 675
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej  sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12, 27-600 Sandomierz 15 832 28 44
TOI TOI Polska sp. z o.o. ul. Płochcińska 29, 03-044 Warszawa 804 204 204
WC Serwis sp. z o.o., spółka komandytowa ul. Szybowa 2, 41-808 Zabrze 32 278 45 31
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.