Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

LIX Sesja Rady Gminy w Dwikozach

 


I N F O R M A C J A

Uprzejmie informuję mieszkańców Gminy Dwikozy, że LIX sesja Rady Gminy w Dwikozach odbędzie się w dniu 27 września 2023 r. /środa/ o  godz. 12: 00 w Sali  Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach.

 

Porządek obrad:

1. Otwarcie LIX sesji i stwierdzenie kworum. 
2. Przyjęcie porządku obrad. 
3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
4. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy Dwikozy za okres między sesjami.
5. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach między sesjami.
6. Informacja z posiedzeń Komisji Stałych Rady Gminy.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2023 rok. 
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy     Dwikozy na lata 2023-2037. 
9. Informacja o wynikach konsultacji w przedmiocie zmian statutów jednostek pomocniczych Gminy Dwikozy.
10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia statutów sołectw w Gminie Dwikozy. 
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 
12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej M.B. Bolesnej w Górach Wysokich z przeznaczeniem na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. 
13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Pani Agnieszki Mazur-Sroczyńskiej zam. ul. Sandomierska 11, 27-620 Dwikozy oraz Pani Doroty Sroczyńskiej zam. ul. Witolda Świadka 7 m. 88, 35-310 Rzeszów z przeznaczeniem na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.
14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Pani Jolanty Żmuda zam. ul. Sandomierska 115/2, 27-620 Dwikozy z przeznaczeniem na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. 
15. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Pana Wojciecha Przyłuckiego zam. Gierlachów 63, 27-600 Sandomierz z przeznaczeniem na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.
16. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Dwikozy.
17. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Sandomierzu na kadencję 2024-2027. 
18. Sprawy różne, zapytania i interpelacje radnych.
19. Zakończenie obrad sesji.

 

Przewodnicząca Rady Gminy

 /-/ Maria Łukasiewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.