Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny- Etap Gminny

30.01.2024r., w Urzędzie Gminy Dwikozy zebrała się komisja, która miała ocenić prace plastyczne w ramach Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w województwie świętokrzyskim organizowanego przez Związek OSP RP, w I Etapie Konkursu w Gminie Dwikozy. 
Konkurs kierowany był do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osób dorosłych. Komisja w sześcioosobowym składzie stanęła przed trudnym zadaniem wyłonienia najlepszych prac spośród 30 nadesłanych w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaków, klas I-IV oraz klas V-VIII z Gminy Dwikozy. 
Dzieła młodych artystów zostały ocenione zgodnie z zawartymi w regulaminie konkursu kryteriami: estetyki wykonania, wkładu pracy własnej, zgodności pracy z tematyką i celami konkursu. Tematyka obejmowała udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo – gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego, a także: ćwiczeniach, szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, wychowawczej, kulturalnej, historycznej. 
Jury wyłoniło z każdej grupy wiekowej po dwie prace, które przejdą do kolejnego etapu eliminacji wojewódzkich. Jako, że znaczna cześć prac odznaczała się ogromną pomysłowością w wykonaniu, ciekawymi technikami i wysoką estetyką, komisja postanowiła przyznać dodatkowe, specjalne wyróżnienia. Gmina Dwikozy przewidziała również wyróżnienia dla wszystkich młodych artystów, którzy wykonali prace plastyczne. 
W Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny zaangażowały się: Przedszkole Samorządowe w Dwikozach, Przedszkole Samorządowe w Górach Wysokich, Szkoła Podstawowa w Dwikozach, Szkoła Podstawowa w Gałkowicach, Szkoła Podstawowa w Górach Wysokich oraz Szkoła Podstawowa w Mściowie. Wszystkim przedszkolakom i uczniom dziękujemy za udział.  


Komisja podjęła się pracy nad oceną dzieł w składzie: 

1. Mariola Żmuda – przewodnicząca komisji konkursowej 

2. Izabela Wiśniewska – sekretarz komisji konkursowej 

3. Barbara Parcheta – członek komisji konkursowej 

4. Iwona Korczyńska – Sapielak – członek komisji konkursowej 

5. Ireneusz Juga – członek komisji konkursowej 

6. Zdzisław Stępień  - członek komisji konkursowej 

 

Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród laureatom i wszystkim uczestnikom zostanie zorganizowane w późniejszym terminie. Relacja z tego wydarzenia będzie opublikowana na stronie internetowej Gminy Dwikozy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.