Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego "Sparta" Dwikozy

W dniu 02.02.2024 roku w sali konferencyjnej Klubu Sportowego „ Sparta” Dwikozy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków klubu. W zebraniu wzięło udział 20 członków Klubu Sportowego „ Sparta” Dwikozy oraz zaproszeni goście: Mariola Żmuda- Z-ca Wójta Gminy Dwikozy, Monika Mochul- Sekretarz Gminy Dwikozy i Jacek Kuranty- Trener drużyny seniorów. Ustępujące władze klubu przedstawiły sprawozdania z działalności klubu za ostatnią kadencję. Trener drużyny seniorów Jacek Kuranty przedstawił obecną sytuację kadrową oraz przebieg okresu przygotowawczego do wiosennej rundy rozgrywek  Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej sezonu 2023/24.

Następnie dokonano wyboru nowych władz klubu na kolejną 4 letnią kadencję.

Skład nowego Zarządu Klubu Sportowego „Sparta” Dwikozy przedstawia się następująco:

Mateusz Maroszek – Prezes

Łukasz Broda- Wiceprezes

Monika Olszewska- Skarbnik

Katarzyna Krawczyk -Sekretarz

Zbigniew Maruszczak- Członek Zarządu

Mieczysław Sawa- Członek Zarządu

Damian Drożdżal- Członek Zarządu- Przedstawiciel Rady Drużyny

 

Dokonano również wyboru Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego.

Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani:

Piotr Mamiński- Przewodniczący Komisji

Mirosław Dziarek- Członek Komisji

Mariusz Ćmielewski- Członek Komisji

 

Do Sądu Koleżeńskiego zostali wybrani:

Waldemar Maruszczak – Przewodniczący

Zdzisław Stępień- Członek

Marek Dąda – Członek.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.