Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisanie umowy na realizację zadania : „Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. dz. 540 w miejscowości Gierlachów w km od 0+000 do km 0+650”

W dniu 04.04.2024 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach została podpisana umowa na realizację zadania : „Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. dz. 540 w miejscowości Gierlachów w km od 0+000 do km 0+650”.

Inwestycja  realizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020”.

Wykonawcą zadania będzie Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX – INWESTYCJE Sp. k. , 28-200 Staszów, ul. Towarowa 44

Umowa na roboty budowlane na kwotę: 568 549,30 zł, w tym: 

Kwota dofinansowania: 361 767,00 zł.

Wkład własny: 206 782,30 zł.  

Termin wykonania zadania do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, tj. do 04.10.2024 roku.

Podstawowy zakres:

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej (podbudowa 15cm, warstwa wiążąca 4 cm i ścieralna 5 cm). Droga na długości 650mb i szerokości 3,50m wraz z umocnieniem poboczy kruszywem kamiennym i płytami prefabrykowanymi typu Jomb.

W ciągu przedmiotowego odcinka drogi znajduje się siedziba Ochotniczej Straży Pożarnej w Gierlachowie, budowane są nowe budynki użyteczności publicznej oraz znajdują się zabudowania mieszkalne i grunty rolne na których prowadzona jest działalność rolnicza.

Przebudowywana droga wewnętrzna łączy się bezpośrednio z drogą gminną relacji Gierlachów – Kamień Łukawski.

Realizacja przedmiotowego zadania w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwo pieszych.

Umowę w imieniu Gminy Dwikozy podpisali Marek Łukaszek – Wójt Gminy Dwikozy i  Agata Kurek – Skarbnik Gminy Dwikozy, natomiast w imieniu wykonawcy umowę podpisał Pan Tomasz Dyl – Prokurent firmy.

Ponadto przy podpisywaniu umowy obecni byli: Maria Łukasiewicz- Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach, Bernadeta Motyka - Radna i Sołtys miejscowości Gierlachów oraz Mariusz Dominik - inspektor ds. zamówień publicznych w  Urzędzie Gminy Dwikozy.

 

 

Galeria zdjęć

IMG_7422 IMG_7424 IMG_7429 IMG_7438 IMG_7447 IMG_7448 IMG_7455 IMG_7457 IMG_7462
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.