Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisanie umowy na realizację zadania : „Remont świetlicy wiejskiej w Szczytnikach”

W dniu 13.02.2024 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dwikozach została podpisana umowa na realizację zadania : „Remont świetlicy wiejskiej w Szczytnikach”.

Inwestycja będzie finansowana z programu „Rządowy Fundusz Polski Ład”. Kwota Promesy wynosi 426.858,60 zł.

Wykonawcą zadania będzie  Firma MAGBUD Agnieszka Surdy, ul. Raciborskiego 12/33, 25-640 KIELCE

Umowa na roboty budowlane na kwotę: 

435 570,00 złotych brutto

Termin wykonania do 13 miesięcy od dnia podpisania umowy.

(do 13.03.2025 r.)

 

Najważniejszy zakres:

- Wyrównanie ścian wewnętrznych poprzez wykonanie gładzi szpachlowej i lateksowych powłok malarskich,

- Wykonanie drenażu opaskowego odwadniającego ściany fundamentowe budynku,

- Wykonanie izolacji poziomej ścian wewnętrznych metodą iniekcji krystalicznej,

- Odtworzenie opaski ociekowej z kostki betonowej wraz z korytami odprowadzającymi wody opadowe poza obrys budynku,

- Roboty renowacyjne związane z oczyszczeniem z glonów i zacieków elewacji budynku z malowaniem farbami silikonowymi biobójczymi,

- Dostarczenie i montaż całego systemu instalacji PV dla mocy szczytowej 12kW,

- Instalacja pompy ciepła wraz z układem klimakonwektorów VRF z możliwością chłodzenia i grzania pomieszczeń,

- Wykonanie ogrodzenia zewnętrznej jednostki pompy ciepła z paneli ogrodzeniowych.

 

Umowę w imieniu Gminy Dwikozy podpisali Marek Łukaszek – Wójt Gminy Dwikozy i Agata Kurek – Skarbnik Gminy Dwikozy,natomiast w imieniu wykonawcy umowę podpisała Pani Agnieszka Surdy – Właściciel Firmy.

 Ponadto przy podpisywaniu umowy udział wzięły: Pani Maria Łukasiewicz- Przewodnicząca Rady Gminy w Dwikozach, Maria Śledź- Radna miejscowości Szczytniki, Elżbieta Ślusarz- Sołtys sołectwa Szczytniki, Renata Kraska- Kierownik Referatu Infrastruktury i Promocji Gminy, Mariusz Dominik- Inspektor ds Zamówień Publicznych.

 

 

Galeria zdjęć

IMG_6366 IMG_6367 IMG_6368 IMG_6369 IMG_6370 IMG_6372 IMG_6373 IMG_6374 IMG_6376 IMG_6377 IMG_6378 IMG_6379 IMG_6380 IMG_6381
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.