Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Program eko-PROFIT - REcycling to się opłaca!

W ramach programu eko-PROFIT - REcycling to się opłaca! Uczestnicy biorą aktywny udział w podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów. Uczestnicy poprzez propagowanie ekologicznych postaw wśród lokalnej społeczności oraz organizację zbiórek zużytego sprzętu oraz baterii i akumulatorów przyczyniają się do właściwego zagospodarowania tych odpadów, ochrony środowiska a dodatkowo uzyskują fundusze na swoją działalność.


Poznaj nasze projekty! 

ekoREmiza 

projekt dla Ochotniczych Straży Pożarnych

ekoGospodynie 

projekt dla Kół Gospodyń Wiejskich

ekoDziałkowiec 

projekt dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych

ekoOsiedle 

projekt skierowany do Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Jednostek pomocniczych Gminy w tym: Rad Dzielnic, Rad Okręgów, Rad Osiedli

ekoKlub 

projekt dla Klubów np.: Sportowych

ekoStowarzyszenie 

projekt dla Stowarzyszeń

ekoFirma 

projekt dla Przedsiębiorstw i Instytucji

ekoHufiec 

projekt dla Harcerzy i Skautów

ekoSzkoła 

projekt dla Szkół, Przedszkoli i Rad Rodziców

ekoParafia 

projekt dla Parafii

ekoSołectwo 

projekt dla Sołectw

 

Co zbieramy w ramach programu?

Elektroodpady, czyli każde urządzenie, które zasilane było prądem. Także te zasilane bateriami.

Na przykład: lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, zmywarki, roboty kuchenne, czajniki, suszarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, silniki elektryczne, baterie, akumulatory i inne.

Co uczestnik programu otrzymuje za przekazane ELEKTROODPADY w programie?

W zamian za zebrane i przekazane w ramach programu elektroodpady, uczestnik otrzyma zgodnie z jego wyborem:

– 0,50 zł za kilogram (czyli 500zł za tonę) w formie przelewu lub środków na karcie przedpłaconej
lub
– 1 punkt za każde pełne 10 kilogramów do wymiany na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bony w programie partnerskim ZBIERAJ Z REMONDIS.

Uwaga! Okresowo w ramach programu realizowane są konkursy i akcje promocyjne, w czasie których można zdobyć dodatkowe punkty bonusowe!

Jak odbieramy i minimum logistyczne.

Po zgromadzeniu minimum logistycznego, i zgłoszeniu gotowości do przekazania elektroodpadów, zostaną one odebrane przez profesjonalną firmę recyklingową, wskazaną przez Organizatora programu.

Strefa A – minimum logistyczne wynosi 400 kg, czas realizacji odbioru 10 dni roboczych od zgłoszenia
Strefa B – minimum logistyczne wynosi 2000 kg, czas realizacji odbioru 20 dni roboczych od zgłoszenia

Program eko-PROFIT jest realizowany na terenie całej Polski w podziale na obszary w strefie A i B

Strefa A

Łódzkie

Powiaty: wszystkie w województwie

Mazowieckie

Powiaty: białobrzeski, ciechanowski, garwoliński, gostyniński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, lipski, miński, mławski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, płocki, płoński, pruszkowski, przysuski, pułtuski, radomski, sierpecki, sochaczewski, szydłowiecki, warszawski zachodni, wołomiński, zwoleński, żyrardowski, żuromiński, Płock, Radom, Warszawa

Kujawsko-Pomorskie

Powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, świecki, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński

Lubelskie

Powiaty: puławski, rycki, puławski

Śląskie

Powiaty: Częstochowa, Częstochowski

Świętokrzyskie

Powiaty: Kielce, kielecki, opatowski, ostrowiecki, skarżyski, starachowicki

Wielkopolskie

Powiaty: gnieźnieński, grodziski, jarociński, kaliski, Kalisz, kępiński, kolski, Konin, koniński, krotoszyński, ostrzeszowski, pleszewski, Poznań, poznański, słupecki, średzki, śremski, turecki, wągrowiecki, wolsztyński, wrzesiński

Strefa B

Wszystkie pozostałe województwa i powiaty w Polsce nie wymienione w Strefie A

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.