Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Realizacja działań w ramach projektu „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów”

 

 

 

Nowy rok szkolny – nowe działania!

Zespół Projektowy biorący udział w projekcie Ośrodka Rozwoju Edukacji „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów” wraz z nauczycielami, rodzicami i uczniami rozpoczyna realizację działań zaplanowanych w Harmonogramie Działań Rozwojowych oraz wynikających z wniosków z Debaty Oświatowej.

Informujemy, że w sierpniu odbyło się już pierwsze spotkanie z Radami Pedagogicznymi Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach i Przedszkola Samorządowego w Dwikozach.

Podczas spotkania Zespół Projektowy w osobach: 

Pani Iwona Korczyńska – Sapielak – Dyrektor Zespołu Administracyjnego Jednostek Oświatowych w Dwikozach,

Pan Piotr Kiełczewski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach,

Pani Magdalena Binek – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Dwikozach,

Pani Edyta Czajka – Łukawska – specjalista ds. osób niepełnosprawnych,

przedstawił nauczycielom prezentację działań podjętych w ramach projektu, przypomniał wnioski zawarte w Raporcie z debaty oświatowej oraz propozycje ich realizacji opracowane po analizie raportu przez Rady Pedagogiczne, Rady Rodziców szkoły i przedszkola oraz uczniów szkoły. 

Kadra pedagogiczna poznała też plany i propozycje realizacji wniosków z debaty oświatowej. Ponadto podczas spotkania została też zaprezentowana placówka doskonalenia nauczycieli „IMPULS”, z którą będzie nawiązana współpraca w ramach kompleksowego wspomagania szkoły i przedszkola. 

Placówka Doskonalenia Nauczycieli IMPULS ma 12-letnie doświadczenie w kompleksowym wspomaganiu placówek. Środki na szkolenia i współpracę z w/w placówką zaplanowane zostaną w planie doskonalenia nauczycieli na rok 2024. Edukatorem procesowego wspomagania będzie Pani Maria Szostak, z którą Zespól Projektowy współpracował w ubiegłym roku w ramach projektu „Doradztwo dla JST”.

Na spotkaniu przedstawiono również koordynatorów działań: Pani Magdalena Binek będzie koordynatorem procesowego wspomagania przedszkola, Pan Piotr Kiełczewski – koordynatorem procesowego wspomagania szkoły, natomiast koordynatorem sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli w Gminie Dwikozy będzie Pani Edyta Czajka – Łukawska. Koordynatorzy będą działać we współpracy z Panią Iwoną Korczyńską – Sapielak.

Pierwsze spotkanie w ramach procesowego wspomagania zaplanowano na 3 października 2023 r. z Radą Pedagogiczną w Szkole Podstawowej w Dwikozach, a 4 października 2023 r. z Radą Pedagogiczną w Przedszkolu Samorządowym w Dwikozach.


O kolejnym działaniach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Galeria zdjęć

1695898346506 1695898346561 1695898346552 1695898346499 1695898346491-1 1695898346513 1695898346543 1695898346520 1695898346531 1695898346538 1695898346573 1695898346526
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.