Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Dwikozy przy ul. Starowiejskiej, Górnej, Spacerowej, Sandomierskiej – „Doraz” wraz z niezbędną infrastrukturą

W miesiącu kwietniu bieżącego roku planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych dotyczących realizacji zadań : Rozbudowa sieci kanalizacji w Dwikozach przy ul. Starowiejskiej, Górnej, Spacerowej, Sandomierskiej - „Doraz” wraz z niezbędną infrastrukturą zgodnie z umową podpisaną w dniu 28.03.2023 roku z firmą "WOD-GAZ"  Zakład Robót Inżynieryjno-Transportowych z siedzibą w Suchowoli.

Inwestycje będą realizowane z programu „Rządowy Fundusz Polski Ład"

Zadanie 1: „Rozbudowa sieci kanalizacji w Dwikozach m.in przy, Starowiejskiej, Górnej, Spacerowej wraz z niezbędną infrastrukturą”.

Umowa na roboty budowlane na kwotę: 1 800 000,00 złotych brutto

Termin wykonania do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.


Najważniejszy zakres:

Dwikozy, ul. Górna

Sieć zaprojektowana została w gminnej drodze asfaltowej.

Technologia wykonania robót – przewiert sterowany. Długość kanału grawitacyjnego 437,13 mb, montaż studni kanalizacyjnych z włazem żeliwnym, wykonanie przykanalików.


Dwikozy, ul. Starowiejska 

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie gminy Dwikozy, w miejscowości Dwikozy na ul. Starowiejskiej, Rzecznej oraz w łączniku pomiędzy ul. Górną i Starowiejską wylot z kanalizacji ciśnieniowej do projektowanej studni na ul. Górnej, sieć zaprojektowana została w drodze powiatowej - asfaltowej. 

Technologia wykonania robót – przewiert sterowany. Wykonane zostaną kolektory grawitacyjne (długość 595,79 mb.) i ciśnieniowe (długość 145,76). W zakres wchodzą studnie kanalizacyjne z włazem żeliwnym oraz przepompownia ścieków.

Dwikozy, ul. Spacerowa 

Sieć zaprojektowana została w drodze gminnej - asfaltowej. 

Technologia wykonania robót to przewiert sterowany. Kanał grawitacyjny na długości 285,1mb, studnie z włazem żeliwnym, przykanaliki.

 

Zadanie 2: „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Dwikozach przy ul. Sandomierskiej – Doraz”.

Umowa na roboty budowlane na kwotę: 1 100 000,00 złotych brutto


Termin wykonania do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Najważniejszy zakres:

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Dwikozy na ul. Sandomierskiej, w większości w poboczach drogi wojewódzkiej nr 777 (teren zielony) oraz z przejściem poprzecznym pod tą drogą, pozostała część sieci umieszczona jest w asfaltowej drodze gminnej.

Technologia wykonania robót to przewiert sterowany. W zakres wchodzą kolektory grawitacyjne (716,10mb) i ciśnieniowe (255,74mb), studnie kanalizacyjne z włazem żeliwnym. 

Galeria zdjęć

IMG_2451 IMG_2456 IMG_2465 IMG_2483
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.